Plachty na altánok

FLIZE | ŠPECIALISTA NA TECHNICKÉ TEXTÍLIE

Pevné, trváce, nepremokavé a odolné plachty na altánok budú spoľahlivo chrániť priestor pred nepriaznivým počasím aj zbytočným znečistením. Sú totiž efektívnou bariérou, ktorá eliminuje vniknutie prachu a ostatných poletujúcich nečistôt do priestoru altánku.

Aké ďalšie výhody majú plachty na altánok?

– ochranná funkcia – kvety, stôl, stoličky a ostatné altánkové príslušenstvo bude chránené pred dažďom, špinou (nebudete musieť tak často utierať zaprášený nábytok či zmývať podlahu) aj priamym slnkom (drevený alebo plastový nábytok nie je vystavený slnku, v dôsledku čoho si dlhší čas uchováva pôvodnú farbu),

– komfortné využívanie altánku aj pri nepeknom počasí – dážď vás už nevyženie do domu (pretože aj v altánku budete v suchu a bezpečí),

– odolnosť voči UV žiareniu a ostatným poveternostným vplyvom,

plachty na altánok majú pomerne nízku hmotnosť, a teda zbytočne nezaťažujú stavebnú konštrukciu,

– ich montáž je pomerne rýchla a nežiada si výraznejšie zásahy do stavebnej konštrukcie,

– súkromie – zabudnite na neželanú pozornosť a pohľady od susedov či ľudí, ktorí prechádzajú okolo vášho domu,

– prispôsobenie altánku podľa aktuálnych potrieb – vy určíte, či pustíte slnko alebo vietor do priestoru, alebo ich plachta zabrzdí,

plachty na altánok ohraničujú priestor, čo je vítané obzvlášť v prípade komerčných prevádzok (reštaurácie, kaviarne, cukrárne a pod.) – samozrejmá je ich potlač reklamou (logo, slogan).

– tieniaca funkcia – plachty na altánok sa postarajú o príjemný tieň, ktorý oceníte obzvlášť počas slnečných dní – čiže si budete môcť vychutnávať posedenie s hosťami, čítanie knihy či iné aktivity bez toho, aby na vás pálilo slnko – totožnú funkciu má každá naša tieniaca plachta,

Dodáme, že realizujeme aj tienenie zimných záhrad. Ide o účinnú ochranu pred nadmerným teplom a slnečným svetlom bez narušenia vášho výhľadu, a to vďaka vysoko kvalitnej tkanine Soltis! Účinkuje ako ochranný štít proti prehrievaniu vzduchu v zimnej záhrade. Jemná štruktúra siete Soltis zabezpečí mikrocirkuláciu a tým optimálnu klímu. Ďalšou výhodou tkaniny Soltis je, že ponúka zvlášť pri tmavých farbách jedinečný výhľad na oblohu a dostatok prirodzeného svetla pod tienením pri optimálnej tepelnej ochrane. Môžete si vybrať slnečné tienenie z viac ako 40 farieb a prispôsobiť ho Vašim potrebám a podmienkam!

Plachty na altánok (krycie, rolovacie, záveterné a i.) vyrábame na mieru. S klientom sa vždy dohodneme na obhliadke, po ktorej nasleduje návrh s rozumnou cenovou ponukou. Ak ho klient schváli, pustíme sa do výroby. K populárnym patria priesvitné plachty na altánok (celé, príp. iba niektoré strany).

Dizajnové plachty na altánok
plachta na altánok v záhrade
Plachty na altánok

Plachty na altánok vydržia roky

Odmietame lacné napodobeniny aj nekvalitný materiál. Aj preto naše plachty na altánok  vydržia viac ako jedno – dve letá. Celý ich výrobný proces prebieha pod taktovkou skúsených odborníkov, ktorí svojej práci perfektne rozumejú. Výsledkom sú plachty na altánok, ktoré sa vyznačujú úžasnou pevnosťou, odolnosťou, trvácnosťou, stabilitou a dlhoročnou životnosťou (rovnaké vlastnosti sú charakteristické aj naše krycie plachty, plachty – membránová architektúraautoplachty – výroba a servis). Zaiste oceníte nenáročnú údržbu, jednoduché kotvenie a manipuláciu. Naše plachty na altánok sú (podobne ako plachta na terasu a prístrešok) výborne skladné a v prípade potreby ich viete jednoducho zvesiť. Odporúčame uloženie na suchom a tmavom mieste.

Dizajnové plachty na altánok

Plachty na altánok neplnia len praktickú, ale aj estetickú funkciu. Dotvárajú vzhľad altánkov a podčiarknu celkový vizuálny štýl celého exteriéru. Aj preto si dávame mimoriadne záležať na ich správnom tvare, rozmeroch, farbe a ostatných špecifikáciách. Veríme, že plachty na altánok od Flize sa stanú moderným prvkom, ktorý oživí a zútulní aj váš altánok. Samozrejme, že v prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť.

Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom a presvedčte sa, že plachty na altánok, terasu či prístrešok od Flize stoja za to.

Rýchly kontakt

Máte otázku alebo záujem o naše služby?
Ozvite sa nám!

VOLAJTE: ‭+421/904 535 933