Reklama

veľkoplošná tlač

3D Reklama

3D reklamné predmety a pútače sú skvelým riešením priestorovej reklamy. 3D reklamný predmet upúta potencionálneho klienta svojim jedinečným 3D vzhľadom, ktorý je možné prispôsobiť Vašim potrebám. 3D reklamu Vám navrhneme, vyrobíme a umiestnime presne na svoje miesto.

Polep a montáž informačného systému

Navrhneme, vyrobíme a namontujeme Vám informačné, orientačné, ozdobné tabule do interiéru alebo exteriéru. Využitie informačného systému na mieru je možné aj na rôznych materiáloch ako na stenách, stropoch, dlážke, budove a iné.

Polep automobilov a iných ploch

Navrhneme, vytlačíme, vyrežeme a polepíme plnefarebnú reklamu na Vaše osobné auto, nákladné auto ale aj autobusy (polep karosérie, okien, plachty). Reklamu je možné polepiť aj na iné plochy ako sú lavičky, konštrukcie, polepíme Vám takmer všetko.

Polep billboardov a tabúľ, veľkoplošná tlač

Navrhneme, vytlačíme a vylepíme Váš reklamný billboard presne podľa Vašich požiadaviek. Reklamný billboard môže byť papierový, banerový (aj iné), alebo vyrobený ako plastová tabula, hliníková či plechová.

Polep výkladov

Navrhneme a polepíme Vaše výklady v interiéri, alebo exteriéri a to rôznymi materiálmi ako je: celoplošný polep, rezačka alebo window vision. Polep výkladov je skvelým riešením reklamy vo vlastnej prevádzke.

Reklamné predmety

Reklamné predmety sú jednou s možností prezentácie firmy. Pripravíme Vám náhľad Vami vybraného reklamného predmetu s Vaším logom napríklad: perá, tašky (igelitové papierové), kalendáre, diáre, kľúčenky, usb kľúče, zapaľovače, … potlačíme takmer všetko (PLNOFAREBNE).

Potlač textilu

Ponúkame Vám individuálny dizajn pracovných odevov, športových odevov, doplnkov (šiltovky, tašky, dáždniky, …), tkanín (vlajky, plátno, uteráky…) a to spôsobom: sieťotlač, vyšívanie a nažehľovanie.

Vyšívanie na textil

Ponúkame Vám vyšívanie na textil s individuálnym dizajnom pre pracovné odevy, športové odevy, doplnky (šiltovky, tašky, dáždniky…), tkaniny (vlajky, plátno, uteráky…).

Rýchly kontakt

Máte otázku alebo záujem o naše služby?
Ozvite sa nám!

VOLAJTE: ‭+421/904 535 933